Skarland/Brauten til topps

Kaja Skarland og Ola Lysberg Brauten, begge Overhalla ble sammenlagtvinnere i NA-karusellen i friidrett 2011. Her er sluttstillinga.

VANT: Kaja Skarland og Ola Lysberg Brauten vant NA-karusellen 2011. 

arkiv

GUTTER:

Ola Lysberg Brauten Overhalla IL 9188

Fredrik Øvereng Overhalla IL 9021

Ådne Galguften Overhalla IL 8589

Mathias Wester Overhalla IL 8457

John Oskar Sæther Namdalseid IL 8380

Isak Jerpstad Namdalseid IL 8135

Kristian S Himo Overhalla IL 8010

Bendik Skarstad Trones IL 7829

Henrik Fagerli Lierne Friidrett 7662

Trygve Totsås Weglo Namsen FIF 7332

Fabian klingen Langås Namsen FIF 7142

Einar Østnor Lierne Friidrett 7141

Iver Strand Øvereng Overhalla IL 7109

Rasmus Y Bolkan Namsen FIF 7095

Andreas Kaldal Namdalseid IL 6825

Espen Elstad Namsen FIF 6518

Ola Sandtorp Kolvereid IL 6745

Isak Skarstad Trones IL 6471

Alan Devereau Akali Trones IL 6417

Hjalmar Johansen Kolvereid IL 6377

Ketil Johan Schjelderup Kolvereid IL 6188

Kristian S Nordlund Trones IL 5818

Mats Ivar Klingen Namsen FIF 5732

Sander Ytterdahl Hansen Namsen FIF 5727

Sondre Bratlandsmo Lierne Friidrett 5266

August Hopen Namsen FIF 5076

Sturla Fossvik Namdalseid IL 4785

Daniel Bergli Formo Lierne Friidrett 4689

Jørgen Alsaker Namsen FIF 4375

Aleksander Sæther Namdalseid IL 3976

Kristoffer Kaldal Namdalseid IL 3550

Daniel Estil Brissach Lierne Friidrett 3963

Isak Valfridsson Lierne Friidrett 3374

Tobias Bergslid Spillum IL 3331

Håvard K Lorentsen Steinkjer FIK 2757

Gaute Lund Verdal FIK 2722

Daniel Gjørv Hovd Namsen FIF 2574

Stig Ove Dahlen Selnes Namsen FIF 2559

Sondre Faksdal Jøa L 2365

Jonas Leithe Jøa IL 2334

Vegard Veie Eid Frol IL 2260

Sigve Haugan Jøa IL 2092

Mathias Skarstad Trones IL 2082

Even Thorsen Namdalseid IL 2024

Sander Bjørkli Stigum Steinkjer FIK 1942

Håkon Alsaker Namsen FIF 1883

Sivert Foldin Adolfsen Beitstad IL 1841

Ruben Strøm Jøa IL 1776

Odin Grande Bjørnstad Steinkjer FIK 1684

Sondre Vollan Pedersen Elva/Namsskogan 1660

Ole Skrove Verdal FIK 1639

Robin Grande Sjøvold Jøa IL 1509

Nore Ryan Ogndal IL 1502

Vegard Sandnes Otterøy IL 1455

Petter Berg Macedo Steinkjer FIK 1455

Lars Morten Moe Grong IL 1397

Svein Iver Anzjøn Namdalseid IL 1395

David Burmann Overhalla IL 1388

Thomas Bakken Snåsa IL 1384

Eirik Lund Verdal FIK 1259

Torfinn Opheim Snåsa IL 1205

Oliver Barlien Overhalla IL 1200

Anton Elvseth Lierne Friidrett 1145

Julian Johannessen Spillum IL 1127

Abdiasis Mahed Spillum IL 1090

Mattias Kaldal Namdalseid IL 1084

Knut Arne Dagl Snåsa IL 1049

Sindre Kalås Spillum IL 1031

Mats Tranås Jøa IL 1022

Håvard Steinkjer Snåsa IL 934

Ole Gerhard Strand Snåsa IL 922

Kristian Halten Jensen Overhalla IL 901

Aksel Fossvik Steinkjer FIK 901

Fredrik Skarland Namsen FIF 899

Aleksander Kirkeberg Malm IL 882

Hallstein Tranås Jøa IL 854

Morten Torvik Stjørdal FIK 800

Sindre Svensson Snåsa IL 797

Ole Andreas T Berre Steinkjer FIK 788

Beimnet Haile Wolday Ogndal IL 771

Ådne Lund Verdal FIK 765

Bjørnar Lindsetmo Grong IL 738

Magnus Ystad Derås Namdalseid IL 687

Stig Henry Solum Harran IL 605

Lasse A Vannebo Spillum IL 556

Marius Skaug Snåsa IL 511

Erik Onsager Moum Snåsa IL 356

Andreas Bergli Elva/Namsskogan 343

Arnvid Parnas Bardal Snåsa IL 147

Pål Aftret Eriksen Snåsa IL 74

JENTER:

Kaja Skarland Overhalla IL 9964

Nora H Nordmelan Namsen FIF 9861

Birgith Kolstad Åsegg Namdalseid IL 9552

Lovise Nordfjellmark Namsen FIF 8836

Elin Rekstad Lein Namsen FIF 8828

Emma Haagensen Rygg Namsen FIF 8761

Maria Storstadmo Verdal FIK 8750

Marianne Sæther Namdalseid IL 8581

Stine Lysberg Overhalla IL 8578

Ellen Homstad Overhalla IL 8441

Silje Marie Havik Namsen FIF 8391

Kristin Sandvik Jøa IL 8334

Julie Vannebo Overhalla IL 8220

Helga Ystad Derås Namdalseid IL 8028

Natalie Roll Steen Namsen FIF 7854

Nora F. Gartland Overhalla IL 7616

Lise Landsem Vannebo Overhalla IL 7717

Mari Nordtvedt Brøndbo Namsen FIF 7535

Linn Gystad Sundvik Namdalseid IL 7373

Jenny Nyborg Steinkjer Fik 7355

Oda Aakervik Namsen FIF 7345

Eirin Kaldal Stenseth Namdalseid IL 7333

Hanna Nordal Namsen FIF 7191

Julia Okstad Flasnes IL Hållingen 6778

Kine T Skarland Overhalla IL 7668

Andrea Berg Skarland Namsen FIF 6957

Emma Landsem Namsen FIF 6652

Karoline Saur Heiland Overhalla IL 6645

Ingeborg T Isaksen Overhalla IL 6600

Kristine Opdal Overhalla IL 6586

Nora L M Kristoffersen Kolvereid IL 6584

Emma Galguften Overhalla IL 6519

Frida Lysberg Bøkestad Overhalla IL 6517

Sanna Holtmon Myrvold Namsen FIF 6164

Marte Saur Heiland Overhalla IL 6180

Ingeborg Skarstad Trones IL 5500

Hedda Sylten Stokland Kolvereid IL 5296

Anette Sagmo Overhalla IL 5224

Sigrid Sæther Namdalseid IL 5149

Emilie Gaupset Namsen FIF 4915

Emily Nyborg Steinkjer Fik 4589

Hilde Bach Lierne Friidrett 4564

Stine Faksdal Jøa IL 3725

Vilde Sæternes Persson Overhalla IL 3633

Fredrikke Sæternes Overhalla IL 3630

Emma Fossland Brattås Namsen FIF 3191

Leah Lysberg Namsen FIF 3008

Ingrid Thorsen Namdalseid IL 2906

Tonje Nordal Barlien Overhalla IL 2843

Elise Bremer Viken Overhalla IL 2779

Anna Oline Lona Overhalla IL 2761

Celine N Tranås Jøa IL 2576

Thale Leirfall Bremseth Stjørdal FIK 2498

Martine Bye Ogndal IL 2363

Amanda Østvik Snåsa 2184

Maria Aagård Dahl Namsen FIF 2159

Thea Leirfall Bremseth Stjørdal FIK 2075

Caroline Myrhaug Byåsen IL 2071

Cecilie Sørvig Namsen FIF 1949

Maren Svarva Beitstad IL 1907

Hanna Berg Macedo Steinkjer FIK 1899

Silje Margrethe Sagvik Overhalla IL 2887

Tora Sylten Stokland Kolvereid IL 1651

Emilie Hermanstad Steinkjer FIK 1624

Emilie Smestad Berg Snåsa IL 1575

Marie Heitlo Holm Verdal FIK 1544

Bente Øvereng Moe Overhalla IL 1544

Kristine Elstad Overhalla IL 1539

Anne Line Moen Skatland Namdalseid IL 1474

Veronica N Sobieski Steinkjer Fik 1436

Amalie Bjørnstad Steinkjer Fik 1360

Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer FIK 1309

Julie M Grongstad Namsen FIF 1299

Karen Sofie Østgård Snåsa IL 1170

Hildegunn Vekseth Snåsa IL 1117

Sunniva Nyborg Steinkjer Fik 1115

Johanna Mona Snåsa IL 1067

Margrethe L Sandnes Snåsa IL 1007

Hanne Friis Jøa IL 922

Silje Marie Sporildnes Steinkjer Fik 827

Ida K Vannebo Namdal løpeklubb 756

Kathrive Gjørv Hovd Namsen FIF 741

Vera Aakervik Namsen FIF 707

Clara Sagnes Wågan Namsen FIF 645

Martine Landsem Tuff Overhalla IL 614

Ruth Brøndbo-Tronstad Snåsa IL 614

Liv Jenny Hestmo Vemundvik 583

Hedda Berg Snåsa IL 541

Andrea Trebostad Viken Namsen FIF 370

Inger Lise Lona IL Hållingen 73