181 i NA-karusell

Hele 181 deltakere stilte i lørdagens andre renn i NA-karusellen på Høylandet. For klassene 8-12 år var det skøyterenn, mens klassene 13 år og eldre hadde fellesstart med skibytte. Her er resultatene.

FULL FART: Mange store klasser i Hållingenrennet. Men aller størst var klasse gutter 12 år, som her legger i veg fra start. På bildet ser vi blant andre Erlend Vikestad, Kolvereid (88), Håkon Olsen Valmo, Hållingen (78) og Daniel Bergli Formo, Lierne (65).  

arkiv

Hållingenrennet NA-Karusell

G 10 år 1 km

Edwin Østby IL Hållingen

Ola Jo Aune Harran IL

Torkil Klingen Spillum IL

Trym Malmo Grong IL

Emil Elstad Spillum IL

Ådne Gjeitsund Vemundvik IL

Knut Erik Elstad IL Hållingen

Torodd Urdshals Kolvereid IL

Jørgen Homstad Overhalla IL

Iver Torsvik Kolvereid IL

Jonathan Devik Spillum IL

Kai Roger Stensen Grong IL

G 9 år 1 km

Ivan Engblom Overhalla IL

Andreas Kjøren Forreløkken Spillum IL

Isak Opdal Svarliaunet Overhalla IL

Vegard Jermstad Steinkjer SK

Ola Thorsen Namdalseid IL

Odin Fjær Overhalla IL

Sander Devik Røyrvik IF

Isak Flataas IL Hållingen

Tormund Klingen Kolvereid IL

erlend mediaas IL Hållingen

Tobias Devik Spillum IL

G 8 år 1 km

Petter Strømhylden Himo Overhalla IL

Are Fossheim Spillum IL

Einar Martin Granli Grong IL

Markus Mikkelsen Røyrvik IF

Jacob Almås Spillum IL

Sondre Fiskum Grong IL

Elnar Andri Jakobsen Vemundvik IL

J 10 år 1 km

Elise Tørring IL Hållingen

Hedda Karoline Gartland Grong IL

Andrine Lande Terråk IL

Maja Nordheim Viken IL Hållingen

J 9 år 1 km

Maren Moe Grong IL

Frida Elise Havik Spillum IL

Stine Okstad Flasnes IL Hållingen

Dina Charlotte Jensen Rønning Spillum IL

Sofie Tyldum IL Hållingen

J 8 år 1 km

Liv Dagny Aune Harran IL

Ingri Lysberg Overhalla IL

Lone Mjøsund IL Hållingen

Anna Skorstad Grong IL

Eirin Marie Flasnes Overhalla IL

Maja Moen IL Hållingen

G 12 år 2 km

  1. Hallvard Granli Grong IL 08:17
  2. Einar Østnor Lierne IL 08:19 00:02
  3. Ruben Alte Spillum IL 08:20 00:03
  4. Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 08:20 00:03
  5. Isak Almås Spillum IL 08:31 00:14
  6. Jan Eirik Smalås Spillum IL 08:41 00:24
  7. Iver Strand Øvereng Overhalla IL 08:43 00:26
  8. Mats Ivar Klingen Spillum IL 08:44 00:27
  9. Tobias Bergslid Spillum IL 08:59 00:42
  10. Joachim Zielinski Spillum IL 09:04 00:47
  11. Ola Lysberg Brauten Overhalla IL 09:12 00:55
  12. Erik Tyldum IL Hållingen 09:16 00:59
  13. Håkon Olsen Valmo IL Hållingen 09:21 01:04
  14. Lars Formo Aagård Overhalla IL 09:23 01:06
  15. jørgen moen IL Hållingen 09:25 01:08
  16. Haakon Mediaas IL Hållingen 09:34 01:17
  17. Adrian Alexander Østborg Grong IL 09:46 01:29
  18. Lasse Renè Kolsvik Terråk IL 09:46 01:29
  19. Daniel Bergli Formo Lierne IL 09:56 01:39
  20. Markus Gartland Neergård Grong IL 10:01 01:44
  21. Jørgen Moe Grong IL 10:03 01:46
  22. Espen Kjølstad Overhalla IL 10:09 01:52
  23. Asgeir Kjølstad Lervåg IL Hållingen 10:09 01:52
  24. Ola Marius Kjølstad IL Hållingen 10:30 02:13
  25. Marcus Strøm Høston Røyrvik IF 10:38 02:21
  26. Martin Skarland IL Hållingen 11:02 02:45
  27. Kasander Laugen Foldereid IL 11:16 02:59
  28. Anders Skarland IL Hållingen 11:35 03:18

G 11 år 2 km

  1. Yngve Lerfald Grong IL 08:58
  2. Ola Estil Brissach Lierne IL 08:58
  3. Sondre Klingen Langås Spillum IL 09:03 00:05
  4. Isak Landfald Hasselvold Grong IL 09:06 00:08
  5. Martin Jakobsen Vemundvik IL 09:45 00:47
  6. Erlend Vikestad Kolvereid IL 09:51 00:53
  7. Johannes Nynes Spillum IL 10:07 01:09
  8. Vemund Trebostad Viken Spillum IL 10:13 01:15
  9. Albert Haukø Devik Røyrvik IF 12:05 03:07
  10. Isak Mjøsund IL Hållingen 15:15 06:17

J 12 år 2 km

  1. Johanne Tyldum IL Hållingen 09:49
  2. Julia Okstad Flasnes IL Hållingen 10:13 00:24
  3. Mari Formo Aagård Overhalla IL 12:23 02:34
  4. Ingrid Thorsen Namdalseid IL 14:31 04:42

J 11 år 2 km

  1. Nora Lerfald Lierne IL 09:04
  2. Anne Sofie Vannebo Spillum IL 09:32 00:28
  3. Lene Klingen Spillum IL 10:02 00:58
  4. Hanna Riseth Vemundvik IL 10:07 01:03
  5. Vilde Asbøll Spillum IL 10:07 01:03
  6. Grethe Tyldum IL Hållingen 10:28 01:24
  7. Kristin Grande Overhalla IL 10:29 01:25
  8. Ingrid Johanne Finvold Sagmo Elva/Namsskogan IL 10:42 01:38
  9. Synne Sæther Lande Grong IL 11:22 02:18
  10. Gina Oline Kjølstad IL Hållingen 13:29 04:25
  11. Kristine Flataas IL Hållingen 13:46 04:42

G 14 år pursuit

  1. Espen Elstad Spillum IL 10:32
  2. Daniel Estil Brissach Lierne IL 10:46 00:14
  3. Anton Elvseth Lierne IL 10:48 00:16
  4. Johannes Tyldum IL Hållingen 10:51 00:19
  5. Julian Johannessen Spillum IL 11:38 01:06
  6. Fabian Klingen Langås Spillum IL 11:48 01:16
  7. Espen Aglen Spillum IL 11:53 01:21
  8. Hans Olav Dahl IL Hållingen 12:02 01:30
  9. Ola Prebensen Spillum IL 12:09 01:37
  10. Mathias Wester Overhalla IL 12:24 01:52
  11. Sigurd Sæther Lande Grong IL 13:03 02:31
  12. Simen Lande Terråk IL 13:12 02:40
  13. Oliver Barlien Overhalla IL 13:24 02:52
  14. Daniel Finvold Sagmo Elva/Namsskogan IL 13:31 02:59
  15. Sigurd Granli Grong IL 13:37 03:05
  16. Magnus Bergslid Spillum IL 13:42 03:10

G 13 år pursuit

  1. Gunnar Solbakken Vemundvik IL 12:11
  2. Erik Almås Spillum IL 12:37 00:26
  3. Truls Hjellsand IL Hållingen 12:59 00:48
  4. Joakim Selnes Sævik Spillum IL 13:02 00:51
  5. Ole Gjeitsund Vemundvik IL 13:09 00:58
  6. Even Thorsen Namdalseid IL 13:42 01:31
  7. Nikolai Lyngsnes Spillum IL 13:58 01:47
  8. Sigurd Klingen Kolvereid IL 14:29 02:18
  9. Tobias Vikan Terråk IL 14:59 02:48
  10. Simen Torsvik Kolvereid IL 15:23 03:12
  11. Fabian Ristad Randli Overhalla IL 15:23 03:12
  12. Fredrik Skeie Foldereid IL 15:34 03:23
  13. Endre Nordheim Viken IL Hållingen 16:39 04:28

J 14 år pursuit

  1. Anne Bertine Sklet Grong IL 12:28

J 13 år pursuit

  1. Synne Anita Iversen IL Hållingen 12:22
  2. Karen Sandbakken Mørkved Spillum IL 13:42 01:20
  3. Sigrid Feragen Romundstad Grong IL 14:16 01:54
  4. Ellen Homstad Overhalla IL 15:09 02:47

Kvinner senior pursuit

  1. Hild Sissel K Vannebo Spillum IL 35:26
  2. Heidi Hestmark Spillum IL 41:17 05:51

K 19/20 år pursuit

  1. Anne Lise Grubbmo Lierne IL 33:04
  2. Tonje Lerfald Nilssen Grong IL 34:08 01:04
  3. Anniken Jørgensen Inderøy IL 36:38 03:34

M 17 år pursuit

  1. Jo Øie IL Hållingen 32:33
  2. Didrik Pettersen MVS/ Spillum IL 33:12 00:39
  3. Thomas Hjalmar Westgård Steinkjer SK 34:32 01:59
  4. Adrian Thorsen Elvalandet IL 35:30 02:57

M 18 år pursuit

  1. Georg Lande MVS/ Terråk IL 30:25
  2. Tor Gunnar Furnes Brembu IL Hållingen 31:16 00:51
  3. Petter Lunde Husby Malm IL 31:52 01:27
  4. Jonas Riseth Spillum IL 33:14 02:49
  5. Håkon Vikhagen Steinkjer SK 34:00 03:35
  6. Eirik Solstad Kolvereid IL 34:06 03:41

M 19/20 år pursuit

  1. Johan Hundseth Kolvereid IL 29:44

Menn senior pursuit

  1. Kenneth Myhre Malm IL 30:26
  2. Jan Olav Smalås Spillum IL 31:51 01:25
  3. Andreas Vannebo Spillum IL 33:06 02:40
  4. Tor Morten Klingen Spillum IL 35:39 05:13
  5. Mathias Mørkved Spillum IL 37:07 06:41
  6. Jan Ove Klingen Spillum IL 39:28 09:02

K 18 år pursuit

  1. Vilde Finne Kolvereid IL 28:53
  2. Karen Anna Kvemo Lierne IL 31:13 02:20
  3. Hilde Østnor Lierne IL 31:30 02:37

K 17 år pursuit

  1. Ane Appelkvist Stenseth Grong IL 28:11

G 16 år pursuit

  1. Sverre Solbakken Vemundvik IL 16:15
  2. Sindre Sæther Lande Grong IL 16:45 00:30
  3. Even Skage Grong IL 17:24 01:09
  4. Erik Prebensen Spillum IL 18:09 01:54

G 15 år pursuit

  1. Sindre Finne Kolvereid IL 16:34
  2. Vebjørn Klingen Kolvereid IL 17:51 01:17
  3. Vidar Vikestad Kolvereid IL 18:28 01:54
  4. Arnfinn Urdshals Kolvereid IL 18:31 01:57
  5. Henrik Andreas Henriksen Kolvereid IL 19:41 03:07
  6. Tobias Alte Spillum IL 21:01 04:27
  7. Stian Wiken Furnes Spillum IL 25:00 08:26

J 15 år pursuit

  1. Hanna Sandbakken Mørkved Spillum IL 18:58
  2. Andrea Trebostad Viken Spillum IL 22:06 03:08
  3. Renate Karlstad Melhus Spillum IL 23:31 04:33
  4. Astrid Laugen Foldereid IL 24:15 05:17