Resultater Sørlirennet

Her er resultater fra Sørlirennet, som var det femte rennet i NA-karusellen. Rennet gikk i fri teknikk.
arkiv

Sørlirennet

Resultatliste

10.03.2012

G 8 år 1 km fri

Tomas Bergli Lierne IL

Petter Strømhylden Himo Overhalla IL

Johan Bergli Lierne IL

Sondre Fiskum Grong IL

Are Estil Brissach Lierne IL

Einar Martin Granli Grong IL

Jacob Almås Spillum IL

Elnar Andri Jakobsen Vemundvik IL

Antall 8 Påmeldte: 9 Startende: 8

G 9 år 1 km fri

Sander Devik Røyrvik IF

Tobias Devik Spillum IL

Andreas Elvseth Lierne IL

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

G 10 år 1 km fri

Sigve Martinsen Lierne IL

Mathias Langås Spillum IL

Ådne Gjeitsund Vemundvik IL

Trym Malmo Grong IL

Patrik Åberg Lierne IL

Are Martinsen Lierne IL

Emil Elstad Spillum IL

Jonathan Devik Spillum IL

Kristoffer Stuenes Lierne IL

Jørgen Homstad Overhalla IL

Torkil Klingen Spillum IL

Sigurd Gjertsås Lierne IL

Antall 12 Påmeldte: 14 Startende: 13

J 8 år 1 km fri

Tale Solberg Lierne IL

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

J 9 år 1 km fri

Ingrid Helene Hasselvold Overhalla IL

Frida Elise Havik Spillum IL

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

J 10 år 1 km fri

Jenna Lebano Lierne IL

Hedda Karoline Gartland Grong IL

Joanna Skogmo Lierne IL

Ingrid Sandbakken Mørkved Spillum IL

Mari Oline Estil Lierne IL

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

G 11 år 2 km fri

1 Christian Selnes Sævik Spillum IL 08:14

2 Isak Landfald Hasselvold Grong IL 08:17 00:03

3 Ola Estil Brissach Lierne IL 08:27 00:13

4 Sondre Klingen Langås Spillum IL 08:30 00:16

5 Yngve Lerfald Grong IL 08:33 00:19

6 Vemund Trebostad Viken Spillum IL 09:17 01:03

7 Martin Reppen Spillum IL 09:34 01:20

8 Martin Jakobsen Vemundvik IL 09:41 01:27

9 Albert Haukø Devik Røyrvik IF 10:54 02:40

10 Iver Martinsen Lierne IL 11:32 03:18

11 Sindre Selnes Sellæg Overhalla IL 19:03 10:49

Antall 11 Påmeldte: 12 Startende: 11

M 19/20 år 10 km fri

1 Tom Stian Fossdal Lierne IL 38:14

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

G 12 år 2 km fri

1 Runar Joakim Olsen Steinkjer SK 07:39

1 Einar Østnor Lierne IL 07:39

3 Hallvard Granli Grong IL 07:42 00:03

4 Kristian Strømhylden Himo Overhalla IL 08:05 00:26

5 Oscar Wilhelm Hartmann Lierne IL 08:11 00:32

6 Ruben Alte Spillum IL 08:13 00:34

6 Isak Almås Spillum IL 08:13 00:34

8 Mats Ivar Klingen Spillum IL 08:18 00:39

9 Tobias Bergslid Spillum IL 08:49 01:10

10 Lars Formo Aagård Overhalla IL 08:55 01:16

11 Markus Gartland Neergård Grong IL 09:08 01:29

12 Daniel Bergli Formo Lierne IL 09:33 01:54

13 Adrian Alexander Østborg Grong IL 10:01 02:22

14 Elias Lindman Røyrvik IF 10:27 02:48

Antall 14 Påmeldte: 15 Startende: 14

J 11 år 2 km fri

1 Nora Lerfald Lierne IL 08:20

2 Bente Skåle Østersunds SK 08:37 00:17

3 Anne Sofie Vannebo Spillum IL 09:12 00:52

4 Hanna Riseth Vemundvik IL 09:38 01:18

5 Maren Kristine Hasselvold Overhalla IL 09:56 01:36

6 Ingrid Johanne Finvold Sagmo Elva/Namsskogan IL 10:10 01:50

7 Kristin Grande Overhalla IL 10:31 02:11

8 Synne Sæther Lande Grong IL 10:42 02:22

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

J 12 år 2 km fri

1 Mari Aagård Overhalla IL 10:58

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

G 13 år 3 km fri

1 Gunnar Solbakken Vemundvik IL 10:50

2 Truls Hjellsand IL Hållingen 11:26 00:36

3 Joakim Selnes Sævik Spillum IL 11:38 00:48

4 Erik Almås Spillum IL 11:57 01:07

5 Caspar Friedrich Hartmann Lierne IL 12:12 01:22

6 Nikolai Lyngsnes Spillum IL 12:16 01:26

7 Kristian Skage Nordlund Trones IL 12:45 01:55

8 Ole Gjeitsund Vemundvik IL 13:03 02:13

9 Adrian Aunet Mathisen Overhalla IL 20:04 09:14

Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

G 14 år 3 km fri

1 Espen Elstad Spillum IL 09:38

2 Anton Elvseth Lierne IL 09:58 00:20

3 Espen Aglen Spillum IL 11:01 01:23

4 Julian Johannessen Spillum IL 11:14 01:36

5 Fabian Klingen Langås Spillum IL 11:27 01:49

6 Daniel Finvold Sagmo Elva/Namsskogan IL 12:17 02:39

7 Sigurd Sæther Lande Grong IL 12:27 02:49

7 Sigurd Granli Grong IL 12:27 02:49

9 Amund Sundvik Lierne IL 13:33 03:55

Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9

J 13 år 3 km fri

1 Karen Sandbakken Mørkved Spillum IL 13:17

2 Sigrid Feragen Romundstad Grong IL 13:26 00:09

3 Ellen Homstad Overhalla IL 15:27 02:10

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

J 14 år 3 km fri

1 Charlotte Aasvold Snåsa IL 11:56

2 Frida Bedsvaag Spillum IL 14:10 02:14

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

G 15 år 5 km fri

1 Sindre Finne Kolvereid IL 14:30

2 Vidar Vikestad Kolvereid IL 17:21 02:51

3 Ole Håkon Aagård Overhalla IL 19:31 05:01

4 Tobias Alte Spillum IL 20:18 05:48

Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

G 16 år 5 km fri

1 Sindre Sæther Lande Grong IL 16:08

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 19/20 år 5 km fri

1 Anne Lise Grubbmo Lierne IL 15:44

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

J 15 år 5 km fri

1 Hanna Sandbakken Mørkved Spillum IL 17:25

2 Andrea Trebostad Viken Spillum IL 20:03 02:38

3 Renate Karlstad Melhus Spillum IL 23:50 06:25

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

J 16 år 5 km fri

1 Paula Friedericke Hartmann Lierne IL 16:21

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 17 år 10 km fri

1 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL 28:54

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 18 år 10 km fri

1 Jonas Riseth Spillum IL 32:16

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 17 år 5 km fri

1 Ida Karoline Vannebo Spillum IL 16:44

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 18 år 5 km fri

1 Vilde Finne Kolvereid IL 16:03

2 Kathrine Gjørv Hovd Spillum IL 16:34 00:31

3 Hilde Østnor Lierne IL 18:37 02:34

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn senior 10 km fri

1 Torstein Østnor Lierne IL 28:15

2 Keio Priks Lierne IL 32:28 04:13

3 Andreas Vannebo Spillum IL 32:40 04:25

4 Tor Morten Klingen Spillum IL 35:54 07:39

5 Mathias Mørkved Spillum IL 36:18 08:03

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

eTiming - www.emit.no 10.03.2012 13:51:33 Side:4