Snåsaleikan i friidrett

Snåsaleikan i friidrett ble arrangert under flotte forhold lørdag 31. mai. Her er resultatene.

FULL FART: Ivrige jenter som spurtet i veg under Snåsaleikan.  

arkiv

SNÅSA: Snåsaleikan lørdag 31. mai. NA-karusell.

Gutter 10 år

60 m: Johan Bergli Aursand, Lierne 10,37, Are Fossheim, Namsen FIF 10,40, Adrian Moa, Overhalla IL 12,66, Petter Himo, Overhalla IL 11,38, Jon Nils Kappfjell, Trones IL 12,00.

Kule: Jon Nils Kappfjell, Trones IL 3,53, Adrian Moa, Overhalla IL 4,38, Are Fossheim, Namsen FIF 5,87, Petter Himo, Overhalla IL 5,90, Johan Bergli Aursand, Lierne IL 4,66.

Lengde: Jon Nils Kappfjell, Trones IL 3,02, Johan Bergli Aursand, Lierne IL 2,70, Adrian Moa, Overhalla IL 2,40, Are Fossheim, Namsen FIF 3,19, Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL 2,88,

Gutter 11 år

60 m: 1) Roar Tranås, Jøa IL 10,31, 2) Odin Elias Tronstad, Snåsa IL 10,51, 3) Sander Skarland, Overhalla IL 10,55, 4) Kristian Fredrik Johansen, Snåsa IL 10,82.

600 m: 1) Odin Elias Tronstad, Snåsa IL 2.10,06.

Høyde: 1) Sander Skarland, Overhalla IL 122, 2) Odin Elias Tronstad, Snåsa IL 105, 3) Roar Tranås, Jøa IL 100, 4) Kristian Fredrik Johansen, Snåsa IL 95.

Kule: 1) Sander Skarland, Overhalla IL 9,91, 2) Roar Tranås, Jøa IL 7,03

Gutter 12 år

60 m: Jørgen Homstad, Overhalla IL 9,04, 2) Elias Stokke Tødås, Overhalla IL 9,41

600 m: 1) Jørgen Homstad, Overhalla IL 2.01,39, 2) Eivind Parnas Bardal, Snåsa IL 2.04,97.

Høyde; 1) Elias Stokke Tødås, Overhalla IL 115, 2) Eivind Parnas Bardal, Snåsa IL 100

Kule: 1) Jørgen Homstad, Overhalla IL 6,83, 2) Eivind Parnas Bardal, Snåsa IL 5,83

Gutter 13 år

100 m: 1) Bereket Gada Wayu, Namsen FIF 12,96, 2) Mats Tranås, Jøa IL 13,74, 3) Eirik Aftret Eriksen, Snåsa IL 25,41.

800 m: 1) Mats Tranås, Jøa IL 2.20,49.

Diskos: 1) Mats Tranås, Jøa IL 25,45

Lengde: 1) Bereket Gada Wayu, Namsen FIF 5,50 2) Eirik Aftret Eriksen, 3,17.

Gutter 14 år

100 m: 1) Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL 13,08, 2) Jon Konrad Kristiansen, Namsen FIF 13,67, 3) Einar Berslid, Namsen FIF 14,59, 4) Trygve Totsås Weglo, Namsen FIF 15,12.

800m: Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL 2.22,43, 2) Jon Konrad Kristiansen, Namsen FIF 2.41,31, 3) Einar Bergslid, Namsen FIF 2.52,46.

Lengde: 1) Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL 5,20, 2) Einar Bergslid, Namsen FIF 4,10, 3) Trygve Totsås Weglo, Namsen FIF 2,58.

Gutter 15 år

100 m: 1) Ilya Daroshka, Snåsa IL 14,05

800 m: 1) Kristian Skage Nordlund, Trones IL 2.09,62.

Diskos: 1) Ilya Daroshka, Snåsa IL 20,45

Lengde: 1) Ilya Daroshka, Snåsa IL 4,28.

Gutter 16 år

100 m: 1) Mathias Wester, Overhalla IL 6,16

Lengde: 1) Mathias Wester, Overhalla IL 6,16.

Gutter 18-19 år

100 m: 1) Sarawut Yupakhot, Ogndal IL 13,75

Lengde: 1) Sarawut Yupahot, Ogndal IL 4,55

Gutter 8 år

60 m: Torvind Parnas Bardal, Snåsa IL 13,00

Kule: Håkon Lona Tødås, Overhalla IL 3,47, Torvind Parnas Bardal, Snåsa IL 5,41.

Lengde: Torvind Parnas Bardal, Snåsa IL 1,99, Håkon Lona Tødås, Overhalla IL 2,00

Gutter 9 år

60 m: Heine Stokke Tødås, Overhalla IL 10,57, Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL 11,88, Anders Bergli Formo, Lierne IL 10,83, Sondre Skorstad, Grong IL 11,81, Eilif Ristad, Overhalla IL 11,29, Olai Musum Lyng, Verdal FIF 10,94, Johannes Ristad, Overhalla IL 11,33

Kule: Heine Stokke Tødås, Overhalla IL, Andreas Risvik, Overhalla IL 5,32, Sondre Skorstad, Grong IL 5,93, Olai Musum Lyng, Verdal FIF 7,16, Eilif Ristad, Overhalla IL 6,41, Johannes Ristad, Overhalla IL 6,52, Anders Bergli Formo, Lierne IL 4,53

Lengde: Sondre Skorstad, Grong IL 2,46, Heine Stokke Tødås, Overhalla IL 3,20, Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL 2,28, Johanne Ristad, Overhalla IL 2,45, Eilif Ristad, Overhalla IL 2,69, Olai Musum Lyng, Verdal FIF 3,12, Anders Bergli Formo, Lierne IL 3,14.

Jenter 10 år

60 m: 1) Ingri Lysberg, Overhalla IL 10,06, 2) Anna Skorstad, Grong IL 10,08, 3) Inger Bergslid, Namsen FIF 10,44, 4) Hilma Mølnvik, Snåsa IL 10,72, 5) Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 11,41.

Kule: 1) Anna Skorstad, Grong IL 5,21, 2) ingri Lysberg, Overhalla IL 4,99, 3) Hilma Mølnvik, Snåsa IL 4,91, 4) Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 4,82, 5) Inger Bergslid, Namsen FIF 3,71.

Lengde: 1) Ingri Lysberg, Overhalla IL 3,66, 2) Anna Skorstad, Grong IL 3,06, 3) Inger Berslid, Namsen FIF 3,00, 4) Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 2,77, 5) Hilma Mølnvik, Snåsa IL 2,73.

Jenter 11 år

60 m: 1) Frida Elisa Havik, Namsen FIF 10,53, 2) Sigrid Totsås Weglo, Namsen FIF 10,56, 3) Maren Moe, Grong IL 10,78

600 m: 1) Maren Moe, Grong IL 2.12,08, 2) Frida Elise Havik, Namsen FIF 2.20,96

Høyde: 1) Maren Moe, Grong IL 120, 2) Frida Elise Havik, Namsen FIF 115

Kule; 1) Frida Elise Havik, Namsen FIF 6,99, 2) Maren Moe, Grong IL 6,01

Jenter 12 år

60 m: 1) Erle Musum Lyng, Verdal FIF 9,67, 2) Jonna Mølnvik, Snåsa IL 10,16, 3) Maria Øgstad, Verdal FIF 10,79, 4) Lilly Johansen, Snåsa IL 11,06

600 m: 1) Jonna Dunfjeld Mølnvik, Snåsa IL 2.19,90, 2) Maria Øgstad, Verdal FIF 2.21,77

Høyde: 1) Erle Musum Lyng, Verdal FIF 125, 2) Jonna Dunfjeld Mølnvik, Snåsa IL 120, 3) Maria Øgstad, Verdal FIF 95

Kule: 1) Jonna Dunfjeld Mølnvik, Snåsa IL 6,85, 2) Lilly Johansen, Snåsa IL 6,75, 3) Erle Musum Lyng, Verdal FIF 6,74, 4) Maria Øgstad, Verdal FIF 5,93

Jenter 13 år

100 m: 1) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen FIF 12,27, 2) Sigrid Elise Gåsvær, Namsen FIF 14,92, 3) Fanny Hoff, Stjørdal FIK 15,98, 4) Renate Schjelderup, Kolvereid IL 16,34, 5) Andrea Øgstad, Verdal FIF 16,71, 6) Julie Størseth, Stjørdal FIK 19,47

Diskos: 1) Renate Schjelderup, Kolvereid IL 13,72, 2) Marte Solstad Risvik, Overhalla 13,40

Lengde: 1) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen FIF 4,17, 2) Sigrid Elise Gåsvær, Namsen FIF 3,99, 3) Andrea Øgstad, Verdal FIF 3,79, 4) Renate Schjederup, Kolvereid IL 3,73.

Jenter 14 år

100 m: 1) Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIF 14,00, 2) Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF 14,58

800 m: 1) Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF 2.35,90

Diskos: 1) Kristina Øgstad, Verdal FIF 21,83,

Lengde: 1) Maria Rafoncel Storstadsmo, Verdal FIF 4,53, 2) Kristina Øgstad, Verdal FIF 3,95.

Jenter 15 år

100 m: 1) Ellen Homstad, Overhalla IL 13,96, 2) Elin Rekstad Lein, Namsen FIF 14,03, 3) Kaja Skarland, Overhalla IL 14,16,

800 m: 1) Sanna Holtmon Myrvold, Overhalla IL 2.37,67

Diskos; 1) Ellen Homstad, Overhalla IL 21,62

Lengde: 1) Kaja Skarland, Overhalla IL 5,01, 2) Elin Rekstad Lein, Namsen FIF 4,52, 3) Ellen Homstad, Overhalla IL 4,48, 4) Silje Marie Havik, Namsen FIF 4,37.

Jenter 16 år

100 m: 1) Emily Nyborg, Steinkjer FIF 13,97, 2) Nora Holstad Nordmeland, Namsen FIF 14,12, 3) Andrea Berg Skarland, Namsen FIF 14,53

1500 m: 1) Maria Mona, Snåsa IL 5.35,36

Diskos: 1) Margrete Sandnes, Snåsa IL 12,20

Lengde: 1) Nora Holstad Nordmeland, Namsen FIF 4,88, 2) Margrete Sandnes, Snåsa IL 4,18, 3) Maria Mona, Snåsa IL 3,78,

Jenter 18-19 år

Lengde: 1) Jenny Nyborg, Steinkjer FIF 5,04

Jenter 8 år

60 m: Elen Berg Aursand, Lierne IL 11,80, 2) Nora Katrine Saur, Snåsa IL 1,04, Sofie Overland, Snåsa IL 11,89.

Kule: Ingrid Moe, Grong IL 3,22, Elen Bergli Aursand, Lierne IL 3,88, Nora Katrine Saur, Snåsa IL 2,32, Sofie Overland, Snåsa IL 3,38.

Lengde; Nora Katrine Saur, Snåsa IL, 1,74, Sofie Overland, Snåsa IL 1,95, Elen Bergli Aursand, Lierne IL 2,67, Ingrid Moe, Grong IL 1,45

Jenter 9 år:

60 m: Malin Flått, Snåsa IL 14,14, Hannah Fossheim, Namsen FIF 12,23, Janne Sofie Saur, Snåsa IL 12,20, Inga Overland, Snåsa IL 11,16.

Kule: Hannah Fossheim, Namsen FIF 4,45, Janne Sofie Saur, Snåsa IL 4,49, Malin Flått, Snåsa IL 3,40, Inga Overland, Snåsa IL 5,09.

Lengde: Inga Overland, Snåsa IL 2,39, Malin Flått, Snåsa IL 1,74, Hannah Fossheim, Namsen FIF 2,22, Janne Sofie Saur, Snåsa IL 1,74.

,