Her er resultatene fra Saldilten

VEMUNDVIK: Resultater Saldilten 25. mai.

TOK EN BOLT: Lars Leirvik gjorde som Usain Bolt under Saldilten. Han var en av omlag 260 deltakere i årets løp.  

arkiv

Halvmaraton

Kvinner 23-39: 1) Marthe Nagelhus Haug, Privat 1,41,32.

Kvinner 40-44: 1) Hilde Borkmo, Namdal LK 1,30,33, 2) Mona Grindberg, Verdal FIK 1,31,19, 3) Anita Fossheim, Namdal LK 1,55,31, 4) Line Flaat, Otterøy IL 1,55,51.

Kvinner 45-49: 1) Hild Sissel Vannebo, Namdal LK 1,32,34, 2) Edel Marie Storaunet, Lierne IL 1,57,05.

Menn 40-44: 1) Kjell Anders Vikan, Botnan IL 1,37,19, 2) Rune Eidshaug, Overhalla Betongbygg AS 1,38,43.

Menn 23-39: 1) Geyemew Salomon, Namdal LK 1,20,42, 2) Thomas Sandvik, Otterøy IL 1,24,51, 3) Thomas Skogmo, Privat 1,32,24.

Menn 45-49: 1) Andreas Vannebo, Spillum IL 1,31,08.

Menn 50-54: 1) Arne Ugseth, Elvalandet IL 1,29,50, 2) Ove Sandvik, Lierne 1,31,31, 3) Vidar Espenes, Overhalla IL 1,48,07.

Menn 55-59: 1) Knut Lian, Privat 1,32,32, 2) Tormod Johansen, Namsos LK 1,49,56.

Menn 60-64: 1) Tor Ivar Stakkevold, Botnan IL 1,40,44, 2) Svein Ola Nagelhus, Namsos Løpeklubb 1,45,34, 3) Kristian Foss, Botnan IL 1,55,39.

6,7 KM

Gutter 12-13: 1) Roar Tranås, Jøa IL 28,22, 2) Oliver Haugen-Wedø, Gullvikmoen 31,41.

Gutter 14-15: 1) Mats Tranås, Jøa IL 23,40, 2) Martin Jakobsen, Lund IL 26,33, 3) Tobias Bergslid, Namdal LK 26,47, 4) Martin Reppen, Spillum IL 29,10, 5) Vemund Trebostad Viken, Spillum IL 30,41.

Gutter 16-17: 1) Erik Almås, Nil Fotball 25,44, 2) Johannes Tyldum, Hållingen IL 26,04, 3) Gunnar Solbakken, Namdal Elektro 26,31, 4) Ola Prebensen, Spillum IL 27,30, 5) Jonas Røthe, Namdal LK 28,10, 6) Steffen Hestø, Vemundvik IL 34,46.

Jenter 14-15: 1) Grethe Tyldum, Høylandet IL 28,54, 2) Lene Klingen, Spillum IL 31,25, 3) Anne Sofie Vannebo, Spillum IL 31,28.

Jenter 16-17: 1) Ingeborg Skarstad, Trones 32,16.

Kvinner 20-22: 1) Emilie Størvold Damås, Namdal LK 26,36, 2) Ida Karoline Vannebo, Namdal LK 29,17.

Kvinner 40-44: 1) Line Borkmo, Namdal LK 30,32, 2) Margrete Trebostad, Spillum IL 33,38.

Kvinner 23-39: 1) Heidi Hestmark, Namdal LK 23,42, 2) Hanne Flaat, Namdal LK 28,10, 3) Emma Amdal, Namdal LK 32,40.

Menn 18-19: 1) Sindre Finne, Namdal LK 23,23.

Menn 20-22: 1) Petter Elden, Namdal LK 26,04.

Menn 23-39: 1) Jon Olav Smalås, Namdal LK 22,26, 2) Lars Jønvik, Namdal LK 23,36, 3) Ståle Sirijord, Namdal LK 24,05, 4) Mattis Amundsen, Namsos LK 24,44, 5) Kay Arne Sandvik, Otterøy IL 26,06, 6) Sindre Olsson, Namsos LK 29,42, 7) Lars Leirvik, Jøa IL 32,34.

Menn 40-44: 1) Håvard Jakobsen, Lund IL 23,40, 2) Ole Leirvik, Namdal LK 24,40, 3) Vegard Haugen, Gullvikmoen, 25,19.

Menn 50-54: 1) Jan Einar Dahl, Hållingen IL 30,37, 2) Roger Nilsen, Botnan IL 35,21.

Menn 45-49: 1) Roar Brøndbo, Namdal LK 23,57, 2) Håvard Nufsjord, Elvalandet IL 28,31, 3) Leif Arve Sve, Namdal LK 29,47.

Menn 55-59: 1) John Ove Bruun, Botnan IL 31,33.

Menn 60-65: 1) Torkild Bruun, Botnan IL 30,00.

Menn 70-74: 1) Halvtan Vikan, Sprova 42,49.

Menn 75-79: 1) Kjell Hildrum, Namsos LK 35,25.

Trim med tid: 1) Johan Schjerve, Team Nava 26,04, 2) Arne Tungseth, Rema Rock City 26,05, 3) Trond Stenvik, Overhalla kommune 27,56, 4) Lars Petter Danielsen, Namdal LK 28,02, 5) Ole Gjeitsund, Vemundvik IL 28,08, 6) Sverre Homstad, Overhalla IL 28,27, 7) Håkon Henriksen, Namsos Vannpoloklubb 28,34, 8) Bendik Røthe, Namdal LK 28,36, 9) Arnt Sitter, Namdal Elektro 28,57, 10) John Walderhaug, Ålesund 29,19, 11) Jan Kristian Kjøren, Privat 29,35, 12) Ronny Eriksson, Privat 29,36, 13) Sebastian Schjerve, Team Nava 30,05, 14) Lars Børre Lien, Spillum IL 30,09, 15) Marius Mortensen, NIL 30,30, 16) Even Olav Røthe, Namsos LK 30,59, 17) Asbjørn Smevik, Spillum IL 31,12, 18) Lena Aspaas, Namsos LK 31,29, 19) Karen Skistad Homstad, Overhalla IL 31,34, 20) Terje Dyngen, Privat 31,39, 21) Merete Røthe, Namdal LK 31,46, 22) Marte Jakobsen, Rema Rock City 31,50, 23) Anita Hoddø, Namdal LK 31,52, 24) Anne Kristin Melgård, Privat 31,58, 25) Thomas Brøndbo, Privat 32,16, 26) Inger Lise Hammerstrøm, Vemundvik IL 32,25, 27) Jacob Almås, Nil Fotball 32,46, 28) Bernt Åge Kalnes, Overhalla 32,57, 28) Jan Ove Klingen, Spillum 32,57, 30) Ann Helen Skistad, Overhalla IL 32,58, 31) Mona Løkkemo Walderhaug, Ålesund 33,52, 32) Per Hammerstrøm, Vemundvik IL 33,55, 33) Gry Tungseth, Rema Rock City 34,49, 34) Kolstein Lund, Spillum IL 34,55, 35) Kurt Fløan, Privat 35,14, 35) Anne Kleven, Namsos SK 35,14 37) Per Olav Grande, Overhalla IL 35,20, 37) Thore Gustavsen, Bangsund IL 35,20, 39) Liv Therese Lund, Namsos kommune 35,21, 40) Roger Nilsen, Botnan IL 35,24, 41) Åge Akseth, Privat 36,22, 42) Ragnhild Staldvik, Vemundvik IL 36,36, 43) Carina Gustavsen, Bangsund IL 36,39, 44) Nina Almås, Privat 36,43, 45) Knut Åge Hals, Snåsa IL 36,52, 46) Harald Seierstad, Vemundvik IL 37,10, 47) Mette Nordvedt, Privat 37,35, 48) Jorunn Holth Riseth, Vemundvik IL 38,11, 49) Kjell Hopen, Elvalandet IL 39,30, 49) Geir Brobakken, Vemundvik IL 39,30, 51) Julie Øvereng Hals, Spillum 40,58, 52) Rigmor Øvereng, Spillum IL 41,01, 53) Vivian Amdal Hals, Vemundvik 41,12, 54) Ingrid Henriksen, Namsos Vannpoloklubb 42,00, 55) Per Ivar Henriksen, Namsos Vannpoloklubb 42,57, 56) Sissel Bergin Mikalsen, Privat 44,57, 57) Siv Anita Lindsethmo, Trones 47,51, 58) Arvid Bergum, Botnan IL 54,07, 59) Karin Nordhus, Vestbyen Skole 55,01, 59) Anne Merethe Berg, Vestbyen Skole 55,01, 61) Sigve S. Sandvik, Lierne 55,25, 62) Ane Saksen Sandvik, Ytterenget Bondetrim 56,29.

Trim uten tid: Knut Solbakken, Vemundvik IL, Møyfrid Amdal, Vemundvik IL, Oddbjørn Riseth, Vemundvik IL, Per Sandvik, Otterøy IL, Terje Husvik, Otterøy IL, Anne Husvik, Otterøy IL, Sanna Schjerve, Privat, Inge Kjelbotn, Botnan IL, Marit Ugseth, Botnan IL, Knut Kjelbotn, Botnan IL, Kristine Amdal, Namsos, Ragnhild Evertsen, Botnan, Ingvald Evertsen, Namsos, Randi Martinsen, Botnan, Einar Prebensen, Spillum IL, Robin Grannes, Vemundvik, Julie Røthe Lysberg, Namdal LK, Eva Myrvold, Namsos, Ola Myrvold, Namsos, Sonja Olsen, Spillum IL, Tanit Olsen, Spillum IL, Lukas Olsen Pedersen, Spillum IL, Alva Marie Olsen Pedersen, Spillum IL, Lars Ganes, Vemundvik IL, Kjersti Ganes, Vemundvik IL, Grete Hagen, Vemundvik IL, Håvard Christian Hagen Vemundvik IL, Jane Margreta Hagen, Vemundvik IL, Guro Katrine Hagen, Vemundvik IL, Steinar Leander Ganes Gartland, Vemundvik IL, Ellen Rebekka Hagen, Vemundvik IL, Helle Christina Hagen, Vemundvik IL, Ada Annie Ganes Gartland, Vemundvik IL, Marita Sandvik, Otterøy IL, Even Sandvik, Otterøy IL, Jonatan Sandvik, Otterøy IL, Hanna Riseth, Vemundvik IL, Kristin Riseth, Vemundvik IL, Gunn Karin Wågan, Vemundvik IL, Are Fossheim, Namsen FIF, Hannah Fossheim, Namsen FIF, Amalie Michelle Modell Kjelbotn, Vemundvik IL, Aleksander Grubmo Kjelbotn, Vemundvik IL, Richard Kjelbotn, Botnan IL, Mona Grubmo, Lierne IL, Karin Bruun, Botnan IL, Marit Bergum, Botnan IL Tormod Bergum, Botnan IL, Åsta Emilie Bergum, Botnan IL, Joar Eystein Bergum, Botnan IL, Turid Gundersen, Vemundvik IL, Ivar Aassve, Stod IL, Jan Arve Homstad, Spillum IL, Ståle Haugen, Vemundvik IL, Ståle Duna, Vemundvik IL, Gunnhild Nilsen, Namsos kommune, Karin M. Vikan, Botnan IL, Eirin D. Vikan, Botnan IL Celina Vikan, Botnan IL, Liv K. Seierstad, Vemundvik IL, Dina K. Seierstad, Vemundvik IL, Over Vollan, Skorovass IL, Sverre Solbakken, Vemundvik IL, Emma Dahl, Vemundvik IL, Elise Engen, Vemundvik IL, Marit Berg, Privat, Åse Marie Bruun, Botnan IL, Marit Sellæg, Privat, Linn Sæther, Spillum, John Magnus Bruun, Botnan IL, Nils Johannes Bruun, Botnan IL, Åsmund Nicolai Bruun, Botnan IL, Johs K. Okstad, Hållingen, Magne Myren, Privat, Leif Lyngseth, Privat, Jacob Løvold, Vemundvik IL, Håkon Dalby, Harran, Jan Arne Haugen, Privat, Ann-Mari Haugen, Privat, Haldis Dahl, Hållingen IL, Lene Elise Dahl, Hållingen IL, Kirsti Klingen, Spillum IL, Per Ole Klingen, Spillum, Ahmed Abdullah, Privat, Eva Lund, Privat, Hans Chr. Hagen, Privat, Bjørg Skomsvoll, Vemundvik, Jenny Sofie Asp Lyng, Vemundvik IL, Ida Johanne Asp Lyng, Vemundvik, Monica Asp Lyng, Vemundvik IL, Elin Sandneseng, Vemundvik IL, Rigmor Sandneseng, Vemundvik, Svein Sandneseng, Vemundvik, Otto Sjølien, Vemundvik, Oliver Sjølien, Vemundvik, Elise Sjølien, Vemundvik, Reidun Halmøy, Privat, Thea Gifstad, Privat, Bjørn Gifstad, Privat, Sigrid Myrvik, Vemundvik IL, Tina Bergslid Brøndbo, Spillum, Ida Bergslid, Spillum, Hilde Ingvaldsen, Privat, Guri Ingebrigtsen, Privat, Olava Berg, Privat, Sander Sommerseth, Namsos, Martin Fougner, Namsos, Sigrid Busse, Namsen FIF, Gunnar Røthe, Privat, Bernt Røthe, Privat, Jan Erik Mortensen, Privat.

Minidilten: Ane Dahl, Vemundvik IL, Unni Sætermoen, Privat, Siri Sætermoen, Privat, Emilian Sætermoen, Privat, Kristian Magnus Mohrsen-Reppen, Vemundvik IL, Karmen Mohrsen-Reppen, Vemundvik IL, Stig Are Reppen, Vemundvik IL, Thea Marielle Eidshaug-Dahl, Privat, Lina Asp, Botnan IL, Tormod Sandvik, Otterøy IL, Steivor Sandvik, Otterøy IL, Oliver Rosten Bergin, Vemundvik IL, Pernille Rosten Bergin, Vemundvik IL, Mari Sandneseng, Privat, Isak Mortensen, Privat, Leah Mortensen, Privat.

arkiv