Resultater

arkiv

FRIIDRETT

Trekamp/NA-karusell

Svenningmoen 16.8.16


J8 år: Kule, Lengde, 40 m: Anna Skistad, Overhalla IL.

J9 år: Kule, lengde: Ingeborg Lindseth Øvereng, Overhalla IL.

J10 år:(40 m, kule og lengde)

Oda Emilie Kolstad, Namdalseid IL, Ingrid Moe, Overhalla IL, Linnea Solum Bakken, Overhalla IL, Ingrid Moe, Overhalla IL, Marthe Lysberg, Overhalla IL.

J11 år: 60 meter: 1) Veslemøy Eidshaug, Namsen FIF 9,94, 2) Hannah Fossheim, Namsen FIF 10,75, 3) Malene Rossing Selnes, Namsen FIF 10,88.

Kule: 1) Veslemøy Eidshaug, Namsen FIF 6,10, 2) Malene Rossing Selnes, Namsen FIF 4,73, 3) Hannah Fossheim, Namsen FIF 4,70

Lengde: 1) Veslemøy Eidshaug, Namsen FIF 3,10, 2) Hannah Fossheim, Namsen FIF 3,05, 3) Malene Rossing Selnes, Namsen FIF 2,73.

J12 år: 60 meter: 1) Ingri Lysberg, Overhalla IL 9,23, 2) Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 9,93, Sandra Lysberg, Overhalla IL 9,97.

600 m: 1) Inger Bergslid, Namsen FIF 2.07,05, 2) Nathalie Desiree Johansen, Overhalla IL 2.11,07.

Kule: 1) Ingri Lysberg, Overhalla IL 9,46, 2) Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 8,08, 3) Miriam Rossing Selnes, Namsen FIF 7,99, 4) Inger Bergslid, Namsen FIF 3,52, 5) Nathalie Desiree Johansen, Overhalla IL 5,30.

Lengde: 1) Ingri Lysberg, Overhalla IL 4,24, Eirin Marie Flasnes, Overhalla IL 3,68, 3) Inger Bergslid, Namsen FIF 3,52, 4) Sandra Lysberg, Overhalla IL 3,45, 5) Miriam Rossing Selnes, Namsen FIF 3,39, 6) Nathalie Desiree Johansen 3,25.

J13 år: 60 meter: 1) Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL 9,32, 2) Andrine Eileen Johansen, Overhalla IL 9,39, 3) Frida Elise Havik, Namsen FIF 10,06, 4) Elise Solum Bakken, Overhalla IL 10,20.

600 meter: 1) Maren Moe, Grong IL 1.56,76 2) Malin Opdahl, Beitstad IL 2,08,99.

Høyde: 1) Maren Moe, Grong IL 1,39, 2) Frida Elise Havik, Namsen FIF 1,30, 3) Andrine Eileen Johansen, Overhalla IL 7,42.

Kule: 1) Frida Elise Havik, Namsen FIF 9,74, 2) Maren Moe, Grong IL 9,23, 3) Malin Opdahl, Beitstad IL 7,72, 4) Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL 7,52, 5) Andrine Eileen Johansen, Overhalla IL 7,42.

Lengde: 1) Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL 3,94, 2) Malin Opdahl, Beitstad IL 3,35, 3) Elise Solum Bakken, Overhalla IL 3,35.

Spyd: 1) Elise Solum Bakken, Overhalla IL 12,04.

J15 år: 100 m: 1) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen FIF 13,16.

800 m: 1) Renate Schjeldrup, Kolvereid IL 3.01,31.

Lengde: 1) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen FIF 4,40, 2) Renate Schjeldrup, Kolvereid IL 3,99.

Spyd: 1) Renate Schjeldrup, Kolvereid IL 23,48, 2) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen FIF 15,17.

J16 år: 100 m: 1) Stine Lysberg, Overhalla IL 13,47.

J17 år: 100 meter: 1) Kaja Skarland Overhalla IL 13,42.

Kule: 1) Kaja Skarland, Overhalla IL 9,43.

Lengde: 1) Kaja Skarland, Overhalla IL 5,27.

J18 år: 100 m: Andrea Berg Skarland, Namsen FIF 14,55.

G8 år: 40 m, kule, lengde: Salomon Solum Bakken, Overhalla IL, Andreas Øvereng Lindseth, Overhalla IL (40 m)

G9 år: 40 meter, kule, lengde: Johannes Skistad, Overhalla IL, Iver Kristiansen, Namsen FIF, Joakim Husby, Namsen FIF.

G10 år: 40 m, kule, lengde: Kristian Stensen, Grong IL, Didrik Bråten, Overhalla IL.

G11 år: 60 m: 1) Eilif Ristad, Overhalla IL 10,13, 2) Jens Husby, Namsen FIF 11,94.

600 m: 1) Oliver Wibe Øvereng, Overhalla IL 2.12,66, 2) Heine Stokke Tødås, Overhalla IL 2.16,25, 3) Sondre Skorstad, Grong IL 2.17,49, 4) Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL 2.23,21, 5) Johannes Ristad, Overhalla IL 2.28, 65.

Høyde: 1) Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL 1,16, 2) Jens Husby, Namsen FIF 1,01.

Kule: 1) Heine Stokke Tødås, Overhalla IL 8,22, 2) Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL8,05, 3) Eilif Ristad, Overhalla IL 7,07, 4) Johannes Ristad, Overhalla IL 6,28, 5) Oliver Wibe Øvereng, 6) Overhalla IL 6,15, Jens Husby, Namsen FIF 5,40.

Lengde: 1) Hein Stokke Tødås, Overhalla IL 3,65, 2) Johannes Ristad, Overhalla IL 3,59, 3) Eilif Ristad, Overhalla IL 3,27, 4) Sondre Skorstad, Grong IL 3, 26, 5) Oliver Wibe Øvereng, Overhalla IL 2,83.

Spyd: 1) Sondre Skorstad, Grong IL 21,80.

G12 år: 60 m: 1) Are Fossheim, Namsen FIF 9,24, 2) Martin Abrahamsen, Namsen FIF 9,68.

Høyde: 1) Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL 1,04.

Kule: 1) Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL 7,16, 2) aRE Fossheim, Namsen FIF 5,43.

Lengde: 1) Are Fossheim, Namsen FIF 4,11.

G14 år: 60 m: 1) Sebastian Kristiansen Selnes, Overhalla IL 8,12, 2)Jørgen Homstad, Overhalla IL 8,20, 3) Elias Lein Staven, Namsen FIF 8,43.

600 m: 1) Torkil Klingen, Spillum IL 1.58,81.

Høyde: 1) Elias Lein Staven, Namsen FIF, 1,51.

Kule: 1) Sebastian Kristiansen Selnes, Overhalla IL 9,33.

Lengde: 1) Sebastian Kristiansen Selnes, Overhalla IL, 5,12. 2) Elias Lein Staven, Namsen FIF 4,57.

G16 år: 100 m: 1) Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL 11,98, 2) Iver Øvereng, Overhalla IL 12,64.

800 m: 1) Mats Ivar Klingen, Spillum IL 2,13, 69.

Lengde: 1) Iver Øvereng, Overhalla IL 5,97.

Spyd: 1) Iver Øvereng, Overhalla IL 35,66.

G17 år: 100 m: 1) Fredrik Øvereng, Overhalla IL 11,29.

Lengde: 1) Fredrik Øvereng, Overhalla IL 6,44.

Spyd: 1) Fredrik Øvereng, Overhalla IL 51,56.

G18 år: 100 m: 1) Simen Andre Skarland, Overhalla IL 11,92, 2) Mathias Wester, Overhalla IL 12,15.

Lengde: 1) Mathias Wester, Overhalla IL 11,67.

G19 år: Kule: 1) Ådne Galguften, Overhalla IL 13,77.


Sammenlagtresultat trekamp:

Jenter: 1) Ingri Lysberg OIL 2674, 2) Maren Moe, Grong IL 2428, 3) Kaja Skarland, OIL 2428, 4) Frida Elise Havik, Namsen 2298, 5) Eirin Marie Flasnes, OIL 2280, 6) Veslemøy Eidshaug Pedersen, Namsen 2223, 7) Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL 2220, 7) Andrine Eileen Johansen, OIL 2157, 8) Inger Bergslid, Namsen 1833, 9) Hannah Fossheim, Namsen 1827, 10) Malin Opdahl, Beitstad IL 1809, 10) Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen 1804, 11) Malene Rossing Selnes, Namsen 1727, 12) Nathalie Desire'e Johansen, OIL 1603, 13) Miriam Rossing Selnes, Namsen FIF 1581, 14) Renate Schjelderup, Kolvereid IL 1533, 15) Elise Solum Bakken, OIL 1167

Gutter: 1) Fredrik Øvereng, OIL 2834, 2) Mathias Wester, OIL 2563, 3)Sebastian K Selnes, OIL 2457, 4) Iver Øvereng, OIL 2200, 5) Eilif Ristad, OIL 2098, 6) Are Fossheim, Namsen FIF 2036, 7) Heine Stokke Tødås, OIL 1859, 8) Andreas Solstad Risvik, OIL 1678, 9) Sondre Skorstad, Grong IL 16, 10) Oliver Wibe Øvereng, OIL 1540, 11) Johannes Ristad, OIL 1427, 12) Jens Husby, Namsen 1407