NIL-veteran uenig med styret:– De fleste jeg spilte med hadde ambisjoner om opprykk

Namsos-veteran Sindre Leirbekk (31) kjenner seg på ingen måte igjen i NIL-styrets påstand om at flere spillere dro fra klubben fordi de manglet ambisjoner om spill i 3. divisjon. Han mener det aldri har skortet på ambisjonsnivået til A-lagsspillerne og sier at tilrettelegginga uteble fra klubbens side.

NÅ I BNGSUND: Namsos-veteran Sindre Leirbekk mener det aldri har skortet på ambisjonsnivået til A-lagsspillerne og sier at tilrettelegginga uteble fra klubbens side. I vinter meldte 31-åringen overgang til Bangsund.   Foto: Arkivfoto

NAMDALSAVISA

NAMSOS: I oppkjøringa til årets sesong opplevde A-laget til Namsos IL spillerflukt. Flere av A-lagets mest sentrale spillere forsvant en etter en til naboklubbene.