Dun kirke 26. mai kl. 11.15

William Strand Nordbakk
Tora Tingstad Ugseth
Adrian Leander Skjevik Jensen

Gravvik kirke 26. mai kl. 11.00

Jon Isach Lidal
Linnéa Mikine Mikalsen
Stine Marie Olsen
Diana Helena Strømli

Frelsesarmeen 29. mai kl. 11.00

Kristoffer Husvik

Solstad kirke 29. mai kl. 11.00

Aurora Inanda Thorsen
Brage Kveinå
Charlotte Martine Larsen
David Skjevelnes
Edda Sevaldsen Aarmo
Elea Vikan
Joar Alexander Tilrum
Lucas Andrea Lobos Hagen
Mathias Nygård Hanssen
Torstein Angell Hald

Namdalseid kirke 29. mai 2022 kl. 11.00

Thomas Almaas
Brage Kolstad Buvarp
Erlend Vesterdal Roel
Oliver Hammer Berre
Julian Christopher Sæther
Emma Møller Ytterdahl
Solveig Bulling
Olander Vegarsønn Staven
Petter Skatland Mork
Malin Dahl Nilsen
Peder Matheo Brørs
Sindre Leander Myrseth
Stian Hansen
Leo Bergli
Miriam Benden Engesdal

Leka kirke 4. juni

Laurits Sørli Hanssen
Mia Annett Solsem Gustafsen
Magnus Engan
Michael André Forseth
Gunnar Thorsen

Trones kirke lørdag 4. juni kl. 11.00

Sunniva Otnæs Mellingen
Ida Sofie Flått Trones
Linnea Greiner
Susann Viktoria Sveen Dahl
Ida Malene Landstad Gjersvik
Oliver Khan Sklett
Simen Grongstad Nyborg
Manchupron Krueklang

Rørvik kirke 4. juni kl. 10.00

Jon Avelsgaard
Tor Avelsgaard
Jonas Aleksander Bakken
Haldis Grindvik Blikø
Fredrik Berg Bondø
Emma Aune Hellesø
Linnea Annie Kongensøy
Eivind Kvalø
Martin Larsen
Lukas Walaunet

Rørvik kirke 4. juni kl. 12.00

Magnus Skjærvær Anfinnes
Odin Bratland
Sunniva Gellein
Erik Hemming
Mina Nygård Kristensen
Oline Myhre
Thea Olaisen
Emelie Olsvik
Vilde Paasche-Buran
Petter Rauø
Elena Ulsund-Bendiksen
Kristin Valø

Rørvik kirke 4. juni kl. 14.00

Henriette Hanssen Lien
Pauline Lysberg
Iver Olsen
Amalie Ramfjord
Maria Daniella Elsebe Mendoza Rossøy
Vilde Isabella Røbergvik
Sofie Brekk Steen
Tiril Alice Sæternes
Ida-Marie Ulsund

Sørli kirke 4 juni kl. 15.00

Marion Elise Aspnes Skåle
Malin Bergli
Silje Stuenes
Kevin Andre Bakken
Ine Solberg
Oline Gåsbakk
Garlota Salvador
Adrian Devik
Endre Gåsbakk
John Teodor Gåsbakk
Ingar Johan Høgsnes
Johan Spillum

Namsos misjonsforsamling, Misjonssenteret i Fossbrenna 4. juni, kl. 11.00

Ella Brattgjerd
Hilda Bø
Andrea Hegge
Benjamin Aarmo

Namsos misjonsforsamling, Misjonssenteret i Fossbrenna 5. juni, kl. 11.00

Agnes Hitland
Olivia Høyland
Ola Ljøkjell
Hermann Melø
Daniel Rott

Nordli kirke 5 juni kl. 11.00

Mats Ivar Eriksson
Odd Johan Sundvik
Jakob Kløvjan
Erik Melaku Brattvoll
Peder Støbakk
Martine Gjertsås
Lennarth Bogadhoff
Didrik Westberg Reitan
Martin Småvollan Lian

Garstad kirke 5. juni kl. 11.00

Arnljot Theodor Hatland
Chris-Robin Valø Buvarp
Ronja Elise Sandven
Karita Vågø Fjukstad

Vassås kirke søndag 5. juni kl. 11.00

Emil Brevik
Linnea Kolberg Stolpen
Lukas Dybvik Bangstad
Olav Eide Myrvang
Sebastian Gangstø Aar
Vetle Eidet Dybvik
Vårild Gillund

Lundring kirke 5. juni kl. 11.00

Emilie Rørdal Andersen
Håvard Hammer Bakken
Niklas Berg
William Strøm Johansen
Mathias Kolberg-Stuevoll
Chris-Johan Benjaminsen Kristensen
Marie Hulback Laukvik
Helene Hammernes Nordfjellmark
Aleksander Rosenvinge
Jessica Chanél Schjelderup
Marius Solberg

Lundring kirke 5. juni kl. 13.00

Hanna Othelie Strøm-Aakvik
Jacob Andre Godek Strømli
June Aurora Støver
Thea Kjekshus Sørenmo
Linnea Meng Xia Mauseth Thomassen
Vilde-Iren Thomassen
Rikard-Andreas Tuven Tømmermo
Vilde Øyen Wahl
Emilie Østensen
Linnea Edvardsen Øvergård

Høylandet kirke 11. juni kl. 11.00

Jøran Grongstad Aune Ahlin
Inga Tomine Øie Berntsen
Jon Magnus Havstein Brøndbo
Markus Brøndbo
Lars Jørgen Elstad
Petter Okstad Flasnes
Even Grongstad
Imre Johansen
Sofie Arnsteinsdatter Kjøglum
Loke Sebastian Klaussen
Henrik Okstad Løkvoll
Marie Mørkved-Romstad
Amalie Nubdal Rosendal
Arnstein Rosendal
Tobias Songe-Bråteng
Jenny Rosendal Vikan

Røyrvik kirke lørdag 11. juni kl. 11.00

Mathea Finvold Mikkelsen
Tora Marie Pedersen Tødås
Kevin Alexander Sandnes Sverkmo
Jonas Devik

Rørvik kirke 12. juni kl. 11.00

Emil Bakke
Ole Morten Grunnan
Liv Westvik
Olav Aleksander Hansen
Nora Olsen